NEDEN BİZ ?

KURUMSAL


Günümüzde firmalar ve şahıslar sektör olarak tercih yaparken önlerine pek çok alternatif bulmakta artık zorlanmıyorlar. Bugüne kadar pek çok internet sitesini ve ürünü müşterilerimizin hizmetine aynı zamanda da ziyaretçilerin beğenisine sunduk. Olumlu olduğu kadar olumsuz yorumlara da açık olduk ve çözüm konusunda da gerekenleri maksimum seviyede yerine getirmeye çalıştık. Biz internet dünyasında alternatifleri sembolleyen genç, dinamik ve müşteri odaklı çalışan bir ekibiz. Görsel açıdan etkileyici olmasının yanında teknik bakımdan da güçlü, aynı zamanda işlevsel ve alanında lider olacak günümüzün internet ve kurumsal kimlik standartlarını zorlayacak projeleri üretmek bizim işimiz.

Benzer tasarımcılara göre farklı çizgimiz, kaliteli tasarım ve yazılımlarımız ile dikkatleri çeken tasarımları 2006 yılında profesyonel şekilde iş edinmemize rağmen kısa sürede projelerimizde yakaladığımız başarılar bizleri bugünlere ve tabiki sizlere ulaştırdı. Her geçen gün yaptığımız projeler bizlerin ve müşterilerimizin daha çok insana ulaşmasını sağladı. İnternet site tasarımı ve yazılımının dışında kurumsal kimlik tasarımı, elektronik katalog tasarımı, grafik tasarım, internet reklamcılığı, alan adı tescil, internet alan tahsisi, web site sunumu, sosyal medya danışmanlığı ve arama motoru optimasyonu konularında da kaliteli, farklı, kullanışlı, hedefilerinize hızla ulaştıracak internet çözümleri sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Farklılığımızın farkında olan sizlerin değerlerini benimseyerek onları en güzel şekilde sunmak için ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri son sistemlerle üretiyoruz. Düzce Tasarım Merkezi olarak; genç, takım ruhuna sahip yazılım, tasarım ve görsel sanatlar konularında uzman ekibiyle internette hep sizlerleyiz!

Ticaretin internet ile daha bir hayat bulduğu çağımızda, internet teknolojilerindeki yazılımsal yenilikleri ilk öğrenenlerden olmayı ve bu teknolojileri işimize en verimli şekilde adapte etmeyi görev edindik. Biz her gün onlarcasını gördüğünüz internet siteleri yapmıyoruz. İşimiz sadece internette gözükecek siteler yapmak değil. Bizim işimiz internette şık gözükecek, kullanışlı olacak, sorun çıkarmayacak ve kolayca yönetilecek ve arama motorlarında ilk sayfalarda çıkacak siteler yapmak. Hedeflerinizi hedefimiz bilip, sizin için en verimli olanı oluşturmak için yorulmadan, bıkmadan özenle ve sabırla çalışarak, başarılarınızda pay sahibi olmak bizleri daha da güçlendiriyor. Kaliteyi, farklılığı ve memnuniyeti amaç edinmiş kuruluşumuzun başarılarına siz de ayrıcaklıklarla ortak olun.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...


İyi tasarımlara sahip olmanın yolu; uzman bir tasarımcıya güvenmekten geçer...

Projeniz mi var? Gelin tanışalım...
         

Subtitle

TELEFON & WHATSAPP

+9 (0) 542 239 23 41
 Pzt - Cuma : 10:00 - 15:00