İNTERNET SİTESİ TASARIMI

MOBİL UYUMSUZ


İnternet(Web) Site Tasarım Nedir ?
Web tasarım 21. yüzyılın en büyük iki yeniliğinden birisi olan internetin görsel yüzüdür. İnternet (web) site tasarımı ile birlikte günümüzde bilgi paylaşımının ve araştırmanın en etkili mecralarından biri haline gelmiştir. İnternetin en büyük avantajı hem servis sağlaması hem servis alabilmesidir. Bu sebeple diğer iletişim mecralarına oranla çok daha hesaplı ve etkilidir. İnternet siteleri kurumların veya bireylerin kesintisiz erişilebilen tanıtım ve iletişim mecralarıdır. İnternet sayfanızda şirketiniz veya şahsınız adına tüm verileri toplayabilir hedef kitlenize broşür ve formlar gönderebilirsiniz.

İnternet siteleri belirlenen hedef kitlenin ihtiyaçlarına göre tasarlanır. Rekabetin son derece yoğun bir şekilde yaşandığı internet dünyasında ön sıralarda yer alabilmek için internet sitelerinin tasarım kalitesi ve kolay kullanılabilirliği rakiplerinize göre bir adım önde olmanızı sağlayacaktır. Web tasarım birçok internet kullanıcısı tarafından görselliği ifade eden bir kavram olarak algılanmaktadır. Fakat bu tanım tam olarak internet sitesi tasarım kavramının anlamını yansıtmamaktadır. İnternet sitesi tasarımları içerik, görsel tasarım entegrasyonu ile oluşur. Site tasarımlarında uyulması gereken en önemli ölçüt içerik ve tasarımın birbirini tamamlamasıdır.

Bu hizmeti almak isteyen müşterilerimizin bilmesi gereken en önemli şey ileride talep etmeleri halinde sitelerinin mobil uyumlu hale getirilmesi mümkün olmayıp. Sıfırdan tasarım ücreti ödemeleri gerektiğidir.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...


Mükemmellik olağanüstü şeyler yapmakla değil, sıradan şeyleri olağanüstü iyi yapmakla elde edilir...

PAKETLER

Tablomuzda bulunan özellikler 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
Sizlere iletilen tekliflerde sonraki yıllarda yenilenmesi gereken Sunucu + Alan Adı + İçerik Güncelleme ücreti fiyata dahil değildir.

ÖZELLİK / ÜRÜN KODUIST-P1 IST-P2 IST-P3 IST-P4 IST-P5
Mobil Cihaz UyumuYokYokYokYokYok
E-Posta10 Adet10 Adet10 Adet10 Adet10 Adet
Alan Adı
(com/net/org)
1 Adet1 Adet1 Adet1 Adet1 Adet
Disk Alanı1 Gb1 Gb1 Gb1 Gb1 Gb
Veri Trafiği10 Gb10 Gb10 Gb10 Gb10 Gb
Sayfa Sayısı510152021 ve Fazlası
FiyatTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyin

Projeniz mi var? Gelin tanışalım...
         

Subtitle

TELEFON & WHATSAPP

+9 (0) 542 239 23 41
 Pzt - Cuma : 10:00 - 15:00