İNTERNET ALANI (HOSTING) TAHSİSİ


İnternet Alanı (Hosting) Tahsisi Nedir ?
Bir web sitesi kurmak istiyorsanız, yayınlamak istediğiniz sayfaların, resimlerin veya dökümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda durması gerekir. Bu bilgisayar sizin evdeki bilgisayarınız olamaz, çünkü gerekli program ve donanımınız varsa bile bilgisayarınızın internet bağlantı hızı bu iş için oldukça yetersiz kalacaktır. O sebeple internette site yayınlamak için özel olarak üretilmiş, internet omurgasına çok hızlı bağlantısı olan, yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilecek bir bilgisayarda (sunucuda) yayınlamak istediğiniz dosyaların saklanması gerekir. İşte web sitenize ait dosyaları saklayan ve internet kullanıcılarının erişimine sunan bu bilgisayarlara web sunucusu (web server), bu veri saklama ve yayınlama işlemine de web hosting denir.

Seri Çözüm olarak çalıştığımız firmaları nasıl tercih ediyoruz?
İnternet alanı işini yapan yüzlerce firma ve her firmanın size uygun olabilecek farklı boyutlardaki hosting paketleri vardır. Biz sizlere paketleri sunarken 4 kriterimiz olan kalite, fiyat, destek ve güvenliği öne çıkaran sağlayıcılarla çalışmaya özen gösteriyoruz. Teklif

İnternet Alanı (Hosting) servisi almak istiyorum ancak işlemlerin nasıl yapılacağını bilmiyorum?
Bir web sitenizin olabilmesi için öncelikle firmaniz.com şeklinde bir alan adı (domain) belirlemeniz gerekmektedir. Belirlediğiniz bu ismi (Alan adı) kullanabilmeniz için alan adını kendi adınıza tescil ettirmeniz gerekmektedir. Alan adı tescil servisi bu hizmeti kapsamaktadır. Alan adları satın alınamazlar, asgari bir yıl olmak üzere belirli bir kullanım süresi için tescil edilebilirler. Alan adınızı tescil süresi bitiminde yenilemediğiniz taktirde alan adınızı bir başkası tescil edebilir. Web sitenizi daha sonra oluşturmak istiyorsanız tescil ettirdiğiniz alan adı için daha sonra da hosting hizmeti satın alabilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...


İyi tasarım, dünyanın eksik olduğunun farkında olmadığı bir şey üretmek üzere teknoloji, bilimsel bilgi, insan gereksinimi ve güzelliği birleştiren rönesans tavrıdır.

PAKETLER

Tablomuzda bulunan seçenekler 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında geçerli olup ödemeler dolar kuru üzerinden yapılmaktadır. 
Ödemeyi gerçekleştirmeden önce o günkü kur rakamını e-posta ile öğrenmenizi öneririz.

IAT-B1 ve IAT-B2 bireysel kullanımlar, IAT-K1 ve IAT-K2 kurumsal kullanımlar, IAT-W1 ise wordpress kullanıcıları için idealdir.

ÖZELLİK / ÜRÜN KODUIAT-B1 IAT-B2 IAT-K1 IAT-K2 IAT-W1
İnternet Sitesi Barındırma1 Adet3 Adet50 AdetLimitsiz3 Adet
Alt(Sub) Domain BarındırmaYok10 AdetLimitsizLimitsiz10 Adet
Disk Alanı1 Gb5 Gb25 Gb250 Gb5 Gb
Aylık Trafik5 GbLimitsizLimitsizLimitsizLimitsiz
İşletim SistemiLinux/WindowsLinux/WindowsLinux/WindowsLinux/WindowsLinux
Mysql VeritabanıYokVarVarVarVar
E-Posta Adet20 Adet50 Adet50 AdetLimitsiz50 Adet
Alan Adı Başı
Toplam Posta Kutu Boyutu
500 Mb1 Gb4 Gb8 Gb1Gb
Minimum Satın Alma2 Yıl2 Yıl2 Yıl2 Yıl2 Yıl
FiyatTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyin

Projeniz mi var? Gelin tanışalım...
         

Subtitle

TELEFON & WHATSAPP

+9 (0) 542 239 23 41
 Pzt - Cuma : 10:00 - 15:00