KATALOG ve E-KATALOG TASARIMI


E-Katalog Nedir?
E-Katalog; batılı ülkelerde örneklerine rastladığımız online ürün kataloglarının Türkiye’deki ilk ve tek örneğidir. Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet veren E-Katalog detaylı teknik bilgi ve dokümanları, ürün seçiminde karar verici konumdaki kişilerle ve kullanıcılarla buluşturur.

Internet ortamında kesintisiz olarak hizmet verir. Firma ve ürün bazında gelişmiş arama seçenekleriyle sektörde faaliyet gösteren firmaların ürettiği ya da tedarik ettiği ürün ve markalara hızlı erişim sağlar. Güncel bilgi içerir.

Basılı kataloglardan farkı nedir?
Basılı katalogların aksine, reklam sloganlarından arındırılmış ve standartlaştırılmış dokümanlar aracılığıyla ihtiyacınız olan teknik bilgiye en kısa yoldan ulaşmayı sağlar. Üye firmalara ürün ve hizmetleriyle ilgili bilgi güncellemeye olanak tanıdığı için sürekli güncellenir.

E-Katalog Nerede ve Nasıl Kullanılır?
E-Kataloğunuzu size vereceğimiz dijitale çevrilmiş kataloğunuzu internet sitenizde istediğiniz sayfada yayınlayabilirsiniz. Dijital Kataloğunuzu kayıtlarınızda bulunan mail adresine gönderebilir ürünlerinizi yüzbinlere en kısa zamanda ulaştırabilirsiniz. İsterseniz kendi müşterilerinize dijital kataloğun bulunduğu linki göndererek yeni ürünlerinizden haberdar olmasını sağlayabilirsiniz. Dilerseniz Dijital kataloğunuzu interaktif aryüzlü CD formatına dönüştürüp (CD üstüne Serigraf baskısını yapıp) müşterilerinize katıldığınız fuarlarda açılış kokteyl’lerinde dağıtabilirsiniz.

Katalogda ürünlerle ilgili hangi dokümanlara ulaşılabilir?
Katalog’da yer alan ürün ve hizmetlerle ilgili fotoğraf, teknik bilgi, detay, uygulama örnekleri, CAD blokları, ekolojik özellikler listesi gibi dokümanlara ulaşılabilir. Her ürünün teknik bilgi sayfasında markası, grubu, tanımı ve detaylı açıklaması, uygulama alanları, teknik özellikleri, performans değerlendirmesi, bakım özellikleri, kalite ve garanti belgeleri, standartları ve iletişim bilgileri yer alır.

Katalog hazırlık süreci nasıl yapılmaktadır?
Katalogda yer alacak tüm ürün görselleri, yazılı ve sayısal metinler müşteri tarafından bize verilmekte olup biz bu dökümanlar ışığında tasarımınızı gerçekleştiriyoruz.

Detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz...


Tüm tasarım biçimleri gibi görsel tasarım da kişisel tercihle ya da desteksiz düşüncelerle ilgili bir şey değil sorun çözmekle ilgili bir şeydir. ..

PAKETLER

Tablomuzda bulunan özellikler 01.01.2021 - 31.12.2021 tarihleri arasında geçerlidir. 
Sayfa başı eklenebilecek ürün adeti 8 ile sınırlı olup teklifler buna göre verilmektedir.

ÖZELLİK / ÜRÜN KODUEKT-P1 EKT-P2 EKT-P3 EKT-P4 EKT-P5
Sayfa Sayısı5102050100
BaskıYokYokYokYokYok
İnternet Site EntegrasyonuYokYokVarVarVar
FiyatTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyinTeklif İsteyin

Projeniz mi var? Gelin tanışalım...
         

Subtitle

TELEFON & WHATSAPP

+9 (0) 542 239 23 41
 Pzt - Cuma : 10:00 - 15:00